..mějte pěkný den!

O nás

   

   Nejsme obchodníci, spíše sporťáci! Nejsme závodníci, spíše nadšenci! Nejsme roboti, spíše lidé..a hlavně vy nejste zákazníci, abychom vám něco snad zakazovali, ale stejně rovní rovně nám. A to jsou hlavní zásady, které se snažíme nejen na naší prodejně, ale i v životě dodržovat.

 

Už jsme se naučili, že mnohem lepší, než špatný pocit z uskutečněného nákupu pouze pro peníze, je třeba i jen doporučení jiného zboží u konkurence, když to bude pro vás vhodnější. Hnát se za nedosažitelným má smysl pro závodníky..mnohdy je možná jednodušší ubrat na plynu a zjistit, že všechno je vlastně tak, jak má být. A je to v pořádku. Pokud zjistíme kde vás tlačí bota, můžeme třeba jen vyměnit ponožku..a všechno bude tak, jak má být. Zlomený hrot u trekové hole nemusí být notně důvod ke koupi nových, nepromokavé záplaty opravdu udrží oděv stále funkčním a doživotní garance na výrobky, které si to zaslouží? Ano, vše umíme. Chovat se k vám jako k lidem a né jako k pouhému zákazníkovi..protože tak to má, dle nás, být!

Jen tak lze nabýt důvěry, která je pro nás /pro vás/ tak důležitá. Jelikož zkušenosti nabíráme opravdu převážně z vlastní praxe a zpětné vazby od vás..a tohle je, veřte, k nezaplacení!

 

V TobiSportu nechceme ať platíte pouze za produkt. Vážíme si opravdu do jednoho každého z vás - pro vás a díky vám zde totiž jsme. Proto se vždy snažíme přihodit i nějakou přidanou hodnotu..ať už je to rada, doporučení nebo prostě jen energetická tyčinka.

 

Upřímně můžeme tvrdit, že na stejnou úroveň klademe taktéž úctu k přírodě a životnímu prostředí. Jen tak si můžeme totiž užívat volného pohybu v ní. I dle toho se snažíme vybírat, pokud možno, české výrobce a produkty s co nejnižším dopadem na životní prostředí a s co nejvyšší udržitelností.

 

A tak vlastně nejdůležitější o nás je, aby taky ve vás byla spokojenost. Pozdravíme, protože vám opravdu ten dobrý den přejeme. Neděkujeme jen za zakoupení zboží, ale třeba i jen za to, že se u nás zastavíte. A když se u nás zastavíte, opravdu vás vždy rádi uvidíme!..a to třeba i s obyčejnou reklamací, protože i to je život..to je TobiSport! 

 

Bez názvu   Pavel Kundrát                                                                                                                                                                                                                        

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení