..mějte pěkný den!
Značka: INOV-8

INOV-8 Trailroc G 280, UK12

2 574 Kč 4 290 Kč Sleva 40 %
Skladem (1 ks)

- skvěle tlumená botka na nezpevněný povrch

-  užití grafénu zvyšuje samotnou odolnost a výdrž

-  střední střih kopyta (č. 3)

- UK12, EUR47  , 31cm

Kategorie: E-shop
Záruka: 2 roky
Povrch: Trail, Univerzál
Velikost: UK12

Nástupce, který s předchůdcem má společné pouze jméno. Tak by se dal stručně popsat příchod TRAILROCu 280 s grafénovou podešví. Samotná bota si ale zaslouží prostoru mnohem víc, protože je to trailová raketa, kterou budou milovat všichni ti, kdo chtějí..kdo chtějí skvělé tlumení došlapu, výdrž podešve a maximální přilnavost dezénu.

TRAILROC G 280 je zbrusu nová bota postavená na legendární podešvi určené do tvrdšího trailu a kamenů. Toto zaměření ještě doplňuje přítomnost ochranné rockstop vrstvy META PLATE mezi podešví a tlumicí vrstvou, takže ani ty nejostřejší šutry už nebudou představovat žádný problém.

Tlumicí vrstva je tvořena naší nejpohodlnější pěnou POWERFLOW+ s dropem 8 milimetrů. Vzhledem k tomu je jasné, že TRAILROC G 280 využijete především na delších distancích a všude tam, kde se vyžaduje komfortní bota, která ale neztrácí cit a vnímavost pro terén.

Svršek je napnutý na kopytě střední šířky (3) s dostatkem prostoru pro prsty a příčnou klenbu v přední části. A protože je TRAILROC bota do kamenitého trailu, tak je samozřejmostí robustní chránič prstů před nakopnutím a termoplastické výztuhy po celém obvodu svršku.