..mějte pěkný den!
Značka: TeploUš

TeploUš - vysoušeč obuvi

727 Kč 799 Kč Sleva 9 %
Skladem (1 ks)

- elektrický vysoušeč pro běžeckou obuv

- síťové napájení 230V/50Hz

- vyrobeno v České republice

- záruka 4 roky

Kategorie: Doplňky
Záruka: 4 roky

TEPLOUŠ VYSOUŠEČ OBUVI

..podzim, zima, promočené boty sněhem, deštěm..samozřejmě to k běhu v terénu prostě patří. Dříve, než byla vymyšlená dobrá trailová obuv, byly zde na světě už několik let kaluže, bahna, bláta nebo čerstvě naprdnutý sníh. Ale díky za to, že takto příroda funguje. Je na nás, abychom si s tím poradily.

Promočené nohy dáme lehce do původního stavu v teplé sprše, ponožky hodíme do kouta a běžecké botky? Ideálně vycpat dobrými savými novinami, ale jelikož už ani papír není co býval a většinou hltáme novinky z obrazovky a ne z novin, může i to být problém.

Nejlepší variantou tedy jeví se pozvolné usušení pomocí elektrického vysoušeče obuvi. Ten se skládá ze dvou vzájemně propojených těles, takže k vysoušení dochází najednou u celého páru. Bez obav - celé zařízení je plastové a proti dotyku nebezpečného napětí je chráněno dvojitou izolací. 

Topná tělesa TeplouŠe se vloží do obuvi a napájecí přívod se zapojí do běžné domácí zásuvky 230V/50 Hz. Výkon topného tělesa je nízký a proto je možné nechat vysoušeč zapnutý trvale až do vysušení obuvi. Teplota povrchu topného tělesa nepřesáhne uvnitř boty 60 až 70 °C. Otvor v obuvi nezakrývejte (neucpávejte), aby se nezamezilo proudění vzduchu v obuvi.

A druhý den můžete zase vyrazit do přírody...podzim, zima, promočené boty sněhem, deštěm..