..mějte pěkný den!
Značka: Yate

Powerband posilovácí guma - 29mm

360 Kč 400 Kč Sleva 10 %
Skladem (2 ks)

- posilovací guma, šíře 29 mm

- latexový materiál

- nejvyšší míra odporu cca. 15 - 39 kg

Kategorie: Doplňky
Záruka: 2 roky

POWERBAND

Nenávidím činky, už jen z toho důvodu, že je to prostě kus železa. A pořád se doma někde válí a jsou studené a nejdou moc převážet. Tak už je doma ani nemám a nemusím s nimi cvičit.

A nebo je už nemám proto, že mi stačí posilovací guma /ideálně dva kusy s různým odporem/, která je skladná na úklid, lehoučká na převážení a minimálně stejně tak variabilní jako činka. Vždyť jen pouhým roztáhnutím úchopu zvyšuji náročnost každého cviku. A čím širší guma, tím větší odpor.

A nejde jen o posilování, ale různé protahování před nebo po výběhu. Jen nohy totiž nejsou potřebné k dobré technice běhu. Ruce a zejména dobře cvičený střed trupu /tzv. "core"/ je prazáklad k dlouhověkosti všech sportovců. Ale taky možná jedna z nejvíce podceňovaných partií těla. Ale o tom jindy a jinde.

Postačí si nastudovat pár základních cviků a s využitím odporové gumy můžete vykouzlit skoro plnohodnotné fitko kdekoli budete potřebovat. Třeba ráno vyběhnout na kopec a při vycházejícím slunci můžete za pomocí Powerbandu protáhnout tělo tak, že následující seběh dolů už bude jen úlevička jak na těle, tak na duši.

Fááákt jednoduchý, ale skvělý společník každého sportovce.   

O něco slabší odpor klade užší varianta zde