..mějte pěkný den!
Značka: Leki

Leki Micro Trail Pro

3 722 Kč 4 090 Kč Sleva 9 %
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné (1 ks) Momentálně nedostupné Skladem (1 ks) Zvolte variantu
Varianta:
   
   
   
   
Typ hole: Trail running
Poutko (Strap): Trigger Shark /Frame Strap Mesh/
Počet částí: 4
Průměr hole: 16|14|14|14 mm
Materiál hole: Karbon 100%
Hroty: Trail Running Tip
Délka: 110 - 135 cm dle volby
Délka po složení: 37 cm /při délce 120 cm/
Hmotnost: 195 gr. /při délce 120 cm/
Kategorie: Běžecké hole
Záruka: 2 roky

 LEKI MICRO TRAIL PRO

Pokud máte tři a půl tisíce na běžecké hole a hodláte je za ně utratit, budete z nich nadšeni. Za hodně peněz nabízejí opravdu hodně kvalitní muziky. 

Balík platíte nejen za použití stoprocentního karbonu, ale za spoustu vychytávek, které budete nejspíše objevovat postupně během samotného užívání.

Nejlépe se zvyká a už nikdy nebudete chtít nic jiného, než je skládací systém, díky kterému bleskově složíte a rozložíte hůl z 37cm na potřebnou délku..v mžiku oka! Ještě rychleji nacvaknete a vycvaknete prodyšnou rukavičku díky poutku TriggerShark 2.0 - neskutečně jednoduché, ale ono to fakt sakra skvěle funguje! Prodloužené madlo z přírodního korku zase rozšiřuje variabilitu úchopu hole.

Ódu pějeme taktéž na použitý karbidový hrot. Ten by měl mít maximální odolnost a skvělou přilnavost i v těch nejtěžších podmínkách jako jsou třeba mokré kameny.

Jednoduše to vystihuje praxe z prodejny - většinou všichni, kdo to s během myslí alespoň trošku vážně začnou na teleskopických holích za třetinovou cenu. A i když jsou s nimi spokojeni, postupem času začnou pošilhávat po Leki Micro Trail Pro..a pak si pro ně příjdou..a pak se vrátí s tím, že nic lepšího prostě ještě neměli.

Tady jsou ta kouzla s Leki Micro Trail Pro