..mějte pěkný den!
Výprodej
Značka: Joma

Joma R4000, UK9

1 684 Kč 2 590 Kč Sleva 34 %
Skladem (1 ks)

- jedinečná silnička

- váha 235gr.

- drop 6mm

- UK9,5 EUR44

 

Kategorie: Běžecká obuv - výprodej
Záruka: 2 roky
Povrch: Silnice
Velikost: UK9,5

Neskutečně překvapivá je tahle JOMA R4000. Vypadá obyčejně, tváří se obyčejně, má obyčejnou cenu, ale je neskutečně skvělá, jelikož opravdu klame celým svým tělem.

 

Nezaujme vzhledem, ale jakmile jí vezmete do ruky, musíte ji obout. A jakmile ji obujete, ihned se rozběhnete. Ono to opravdu ani jinak nejde a to díky opravdu skvělé váze. Pěnová podešev je to kouzlo úbytku gramů. Zpevněná podrážka naopak zvyšuje její odolnost, Jazyk je šikovně spojen s celým tělem botky a tak noha neskutečně dobře sedí a přesně kopíruje došlap, který je opravdu komfortní. Což je na ryze silniční botě hodně důležité.

 

Univerzálnost této čtyřtisícovky spočívá v té univerzálnosti, že v ní hravě zvládnete jak velmi rychlou pětku tak i silniční půlmarathon. Dle výrobce se můžete hravě pustit i do delší distance, ale z praxe bych asi sám zůstal u té dvacky a něco. Pro větší vzdálenosti už bych volil model s vyšší mírou tlumení.

 

V pár slovech - za mě příjemné překvapení posledních let a to díky, váze, komfortu, rychlosti a prodyšnosti použitého svršku - to je JOMA R4000.