..mějte pěkný den!
Značka: INOV-8

INOV-8 X-Talon 255, UK9

1 993 Kč 3 690 Kč Sleva 45 %
Skladem (1 ks)

-  supertrailová klasika

-  zpevněný svršek

-  širší střih kopyta (č. 4)

- UK9, EUR43  , 28cm

Kategorie: Běžecká obuv - výprodej
Záruka: 2 roky
Povrch: Trail
Velikost: UK9

Neexistuje v nabídce značky INOV-8 větší klasiky než je řada X-TALON. Kultovní modely na kterém si značka udělala své skvělé jméno. Tak proč od těchto základů ustupovat? Naopak můžeme jen INOVovat. Klasika na širokém kopytě je tedy tato X-TALON 255.

 

Úroveň tlumení v patě je minimalistická a to cca. 8mm. A to hlavně z toho důvodu, že nejdůležitějším požadavkem je skvělé čtení terénu..opravdu skvělé čtení terénu. Užití kompletní řady X-Talon je hlavně totálně nezpevněný terén, bláto, sníh a proto není třeba ani velkého odtlumení podešve. Vždyť příroda tohle všechno zvládne za nás.

 

Kombinace skvělého gripu, prostorného svršku, zpevněného materiálu svršku a prodloužené obsázky vedoucí od špice je zárukou rychlé, lehoučké a hlavně super odolné botky.  Plát MetaFlex v podešvi pěkně navrací vydanou energii.

 

Takže milovníci super trailovek, orienťaci a běžci překážkových závodů si příjdou na své. Já osobně beru jakékoli X-Talony na podzimní a zimní běhání do plískanic a sněhu a přes jaro a léto mi pěkně poslouží do nezpevněného povrchu, takže není pravda, že se jedná pouze o zimní záležitost. Musíte si zkrátka najít k nim odpovídající povrch..a pak si jich můžete užívat kdykoli.