..mějte pěkný den!
Výprodej
Značka: INOV-8

INOV-8 X-Talon 230, UK10,5

1 695 Kč 3 390 Kč Sleva 50 %
Skladem (1 ks)

-  supertrailová klasika

-  zpevněný svršek

-  užší střih kopyta (č. 2)

- UK10,5 EUR45  , 29,5cm

Kategorie: Běžecká obuv - výprodej
Záruka: 2 roky
Povrch: Trail
Velikost: UK10,5

Neexistuje v nabídce značky INOV-8 větší klasiky než je řada X-TALON. Kultovní modely na kterém si značka udělala své skvělé jméno. Tak proč od těchto základů ustupovat? Naopak můžeme jen INOVovat. Klasika na úzkém kopytě je tedy tato X-TALON 230.

 

Úroveň tlumení v patě je střední a to cca. 13mm. A to hlavně z toho důvodu, že nejdůležitějším požadavkem je skvělé čtení terénu..opravdu skvělé čtení terénu a zároveň velká odolnost podešve. Užití kompletní řady X-Talon je hlavně totálně nezpevněný terén, bláto, sníh a proto není třeba ani extra velkého odtlumení podešve. Vždyť příroda tohle všechno zvládne za nás.

 

Kombinace skvělého gripu, zpevněného materiálu svršku, prodloužené obsázky vedoucí od špice a skvělé váhy 212gr. je zárukou rychlé, lehoučké a hlavně super odolné botky.  Plát MetaFlex v podešvi pěkně navrací vydanou energii.

 

Takže milovníci super trailovek, orienťaci a běžci překážkových závodů si příjdou na své. Já osobně beru jakékoli X-Talony na podzimní a zimní běhání do plískanic a sněhu a přes jaro a léto mi pěkně poslouží do nezpevněného povrchu, takže není pravda, že se jedná pouze o zimní záležitost. Musíte si zkrátka najít k nim odpovídající povrch..a pak si jich můžete užívat kdykoli.