..mějte pěkný den!
Výprodej
Značka: INOV-8

INOV-8 Trail Talon 290, UK4,5

2 274 Kč 3 790 Kč Sleva 40 %
Skladem (1 ks)

- univerzál do trailu i na tvrdší povrch

- díky větší míře tlumení určeno i pro delší distance popř. těžší běžce

- širší střih kopyta (č. 4)

- hmotnost cca. 290gr

- UK4,5 EUR37,5  23,5cm

Kategorie: Běžecká obuv - výprodej
Záruka: 2 roky
Povrch: Univerzál
Velikost: UK4,5

TRAIL TALON 290 se chová jako čistokrevný univerzál. Botička, která si hravě poradí s nerovnostmi trailu stejně tak, jako s úseky po šotolince popř. i tvrdším povrchu. Na svědomí to má především propracovaná podešev s mělkým vzorkem kombinující tři různě tvrdé směsi pryže pro optimální kombinaci přilnavosti a odolnosti. Model TRAIL TALON 290 je specifický svým skvělým citem pro terén i přes větší míru tlumení, která ovšem poskytuje skvělý komfort při došlapu.

Ihned po nazutí se rozplynete nad komfortem a pohodlím, které má na svědomí širší střih kopyta.

Na rozdíl od svého odlehčeného sourozence - modelu TRAIL TALON 235 - jsou 290 ideální botou pro běžce, který hledá opravdu univerzální kousek do svého botníku a se kterým zvládne i ultra vzdálenosti. Stejně tak je to skvělá volba pro všechny těžší běžce. Tomu odpovídá vyšší míra tlumení i drop 8 mm.

Zásadní novinkou pro tento rok je kromě nové barevné varianty i kompletně přepracovaný svršek. Ten má stále šířku 4 (Standard fit), ale nově je vyroben z mnohem pevnější a odolnější tkaniny a zvýšil se i počet TPU výztuh stabilizujících nárt. Díky těmto změnám sedí TRAIL TALON 290 na noze stejně dobře jako jeho předchůdce, ale svými vlastnostmi v trailu se přiblížil legendárním RACE ULTRA 290 - bestselleru posledních let na který se úspěšně snaží navázat.