..mějte pěkný den!
Značka: INOV-8

INOV-8 Trail Talon 235, UK6,5

1 919 Kč 3 590 Kč Sleva 46 %
Skladem (1 ks)

- univerzál do trailu i na tvrdší povrch

- širší střih kopyta (č. 4)

- hmotnost cca. 235gr

- UK6,5 EUR40, 25,5cm

Kategorie: Běžecká obuv - výprodej
Záruka: 2 roky
Povrch: Univerzál
Velikost: UK6,5

TRAIL TALON 235 se chová jako čistokrevný univerzál. Botička, která si hravě poradí s nerovnostmi trailu stejně tak, jako s úseky po šotolince popř. i tvrdším povrchu. Na svědomí to má především propracovaná podešev s mělkým vzorkem kombinující tři různě tvrdé směsi pryže pro optimální kombinaci přilnavosti a odolnosti. Model TRAIL TALON 235 je specifický svým skvělým citem pro terén při zachování až překvapivě pohodlného tlumení.

Ihned po nazutí se rozplynete nad komfortem a pohodlím, které má na svědomí širší střih kopyta.

Na rozdíl od svého robustnějšího sourozence - modelu TRAIL TALON 290 - jsou 235 ideální botou pro zkušenější běžce s technikou došlapu přes střed chodidla a pro všechny, kdo preferují sníženou vrstvu tlumení s dobrou propriocepcí a skvělým citem pro terén. Tomu odpovídá kromě nižší vrstvy tlumení i drop 4 mm.

Zásadní novinkou pro tento rok je kromě nové barevné varianty i kompletně přepracovaný svršek. Ten má stále šířku 4 (Standard fit), ale nově je vyroben z mnohem pevnější a odolnější tkaniny a zvýšil se i počet TPU výztuh stabilizujících nárt. Díky těmto změnám sedí TRAIL TALON 235 na noze stejně dobře jako jeho předchůdce, ale svými vlastnostmi v trailu se přiblížil legendárním RACE ULTRA 270 - bestselleru posledních let na který se úspěšně snaží navázat.