..mějte pěkný den!
Výprodej
Značka: INOV-8

INOV-8 Roclite G 315 GTX, UK10,5

2 694 Kč 4 490 Kč Sleva 40 %
Skladem (1 ks)

- ryzí trailovka 

- příměs směsi Graphene k větší odolnosti svršku

- střední střih kopyta (č. 3)

- hmotnost cca. 315gr

- UK10,5 EUR45  29,5cm

Kategorie: Běžecká obuv - výprodej
Záruka: 2 roky
Povrch: Trail, Univerzál
Velikost: UK10,5

 

ROCLITE se nikdy za nic neskrýval. Přiznaný hrubý dezén se špunty o výšce 6mm je určený přesně do toho prostředí, kde selhávají všechny univerzální boty. Potřebuješ jistý výběh a seběh v měkkém až blátivém marastu? A do toho i nepromokavou membránu GTX?..pak je tady přesně pro tebe ROCLITE G 315 GTX.

 

Membránka GTX, nyní s označením "invisible fit",  je ještě prodyšnější než její předchůdci, ale hlavně i mnohem jemnější a ohebnější, takže po nazutí ani nepoznáte, že máte botku s membránou.

 

Tlumící vrstva na patě má tloušťku 16mm, což je na trailovku celkem vyšší hodnota, ale ta bude takto i zaručovat maximální komfort došlapu a to i při běhu přes paty. Použití tlumící směsi Powerflow zajišťuje skvělý komfort došlapu, vysokou měkkost, ale hlavně i energetickou návratnost. Šetříte tak vynaloženou energii při běhu. Plátek Meta-plate, který slouží jako výztuha mezipodešve, zajistí maximální ochranu při nášlapu na ostré kameny či hrany a to i při zachování skvělé flexibility podešve.

 

Svršek je tradične jako u všech modelů z řady Roclite napnutý na středním kopytě č. 3. Použitý pryžový okop na špici zajistí vysokou ochranu prstů před nakopnutím. 

 

ROCLITE si za ty roky vydobyl skvělou pozici v oblasti ryze trailových běhaček a s další a další generaci vždy přichází s novým vylepšením, které tyto modely posunuje zase o stupínek výše..někdy i o stupínky dva.