..mějte pěkný den!
Značka: INOV-8

INOV-8 Roclite G 290, UK5

1 795 Kč 3 590 Kč Sleva 50 %
Skladem (1 ks)

- ryzí trailovka 

- příměs směsi Graphene k větší odolnosti svršku

- střední střih kopyta (č. 3)

- hmotnost cca. 290gr

- UK5 EUR38  24cm

Kategorie: Běžecká obuv - výprodej
Záruka: 2 roky
Povrch: Trail, Univerzál
Velikost: UK5

 

ROCLITE se nikdy za nic neskrýval. Přiznaný hrubý dezén se špunty o výšce 6mm je určený přesně do toho prostředí, kde selhávají všechny univerzální boty. Potřebuješ jistý výběh a seběh v měkkém až blátivém marastu? A do toho i nízkou váhu botky?..pak je tady přesně pro tebe ROCLITE G 290.

 

Spíše nižší drop 4mm ocení všichni milovníci běhu, při kterém opravdu dokážete skvěle "číst" terén přes podešev. Použití tlumící směsi Powerflow zajišťuje dostatečný komfort došlapu, měkkost, ale hlavně i energetickou návratnost. Šetříte tak vynaloženou energii při běhu. Plátek Meta-plate, který slouží jako výztuha mezipodešve, zajistí maximální ochranu při nášlapu na ostré kameny či hrany a to i při zachování skvělé flexibility podešve.

 

Svršek je tradične jako u všech modelů z řady Roclite napnutý na středním kopytě č. 3. Použitý pryžový okop na špici zajistí vysokou ochranu prstů před nakopnutím. 

 

ROCLITE si za ty roky vydobyl skvělou pozici v oblasti ryze trailových běhaček a s další a další generaci vždy přichází s novým vylepšením, které tyto modely posunuje zase o stupínek výše..někdy i o stupínky dva.