..mějte pěkný den!
Značka: INOV-8

INOV-8 Roclite G 275, UK6

1 945 Kč 3 890 Kč Sleva 50 %
Skladem (1 ks)

- ryzí trailovka 

- příměs směsi Graphene k větší odolnosti svršku

- střední střih kopyta (č. 3)

- hmotnost cca. 275gr

- UK6 EUR39,5  25cm

Kategorie: Běžecká obuv - výprodej
Záruka: 2 roky
Povrch: Trail, Univerzál
Velikost: UK6

 

ROCLITE se nikdy za nic neskrýval. Přiznaný hrubý dezén se špunty o výšce 6mm je určený přesně do toho prostředí, kde selhávají všechny univerzální boty. Potřebuješ jistý výběh a seběh v měkkém až blátivém marastu? A do toho i nízkou váhu botky?..pak je tady přesně pro tebe ROCLITE G 275.

 

Vyšší drop 8mm ocení všichni milovníci běhu, při kterém opravdu chcete využívat nabízeného pohodlí popř. i těžší běžci. Použití tlumící směsi Powerflow zajišťuje skvělý komfort došlapu, měkkost, ale hlavně i energetickou návratnost. Šetříte tak vynaloženou energii při běhu. Plátek Meta-plate, který slouží jako výztuha mezipodešve, zajistí maximální ochranu při nášlapu na ostré kameny či hrany a to i při zachování skvělé flexibility podešve.

 

Svršek je tradične jako u všech modelů z řady Roclite napnutý na středním kopytě č. 3. Použitý pryžový okop na špici zajistí vysokou ochranu prstů před nakopnutím. Na tento okop navazuje termoplastická obsázka, která je vyvedena přes nejvíce namáhané místa botky.

 

ROCLITE si za ty roky vydobyl skvělou pozici v oblasti ryze trailových běhaček a s další a další generaci vždy přichází s novým vylepšením, které tyto modely posunuje zase o stupínek výše..někdy i o stupínky dva.