..mějte pěkný den!
Značka: INOV-8

INOV-8 Parkclaw G 280, UK9,5

2 295 Kč 4 590 Kč Sleva 50 %
Skladem (1 ks)

- univerzál s přesahem do tvrdšího povrchu

- příměs směsi Graphene k větší odolnosti svršku

- širší střih kopyta (č. 4)

- hmotnost cca. 280gr

- UK9,5 EUR43  28cm

Kategorie: Běžecká obuv - výprodej
Záruka: 2 roky
Povrch: Univerzál
Velikost: UK9,5

PARKCLAW G 280 je nástupce modelu Parkclaw 260 KNIT . Původní koncept zůstává zachován, čili hceš botu se kterou zvládneš lesopark, městský park, polní cesty, ale zároveň jsi prostě pevně ukotvený k tvrdšímu povrchu a nechceš ryze trailovku?..tak máš tady PARKCLAW G 280!

 

Je to takový gravel mezi silničními koly. Na rozdíl od klasické silničky je zde poněkud agresivnější grip podrážky, stabilnější tlumení a odolnější svršek díky použitému Graphenu. Tlumící vrstva v patní části je 18mm což určitě ocení i klasičtí pataři. 8mm drop poskytuje už slušnou podporu došlapu. Široký fit č.4 pak nabízí dostatečné množství prostoru v přední části nožky - nedochází tak k pocitu stísněnosti prstů ani když nožka trochu více napuchne. Podešev s příměsí Graphenu s označením G-FLY dodává botce potřebnou dynamiku, stabilitu, komfort došlapu a hlavně trvanlivost.

 

Samotný svršek je opět díky použitému Graphenu maximálně odolný, ale zároveň lehoučký, proto nijak nebrání svižnému tempu. Okop v přední části svršku prodlužuje životnost výrobku.

 

PARCKLAW G280 je spolu s lehčím modelem PARKCLAW 260 KNIT prostě sakra pohodlná botka do lehčího trailu, na šotolinku i silnici.