..mějte pěkný den!
Značka: INOV-8

INOV-8 Mudclaw G260, UK8,5

2 394 Kč 3 990 Kč Sleva 40 %
Skladem (1 ks)

- naprostá jedinečnost v oblasti trailového běhu

- včetně návleků proti zapadnutí kamení, listí či ostatního marastu

- váha cca. 260gr.

- kevlar + grafén ke zvýšení odolnosti

- UK8,5, EUR 42,5, 27,5cm

Kategorie: Běžecká obuv - výprodej
Povrch: Trail, Sníh, led
Velikost: UK8,5

Bezkonkurenční krosovka do toho nejnáročnějšího marastu. Nikdo a nic tě už nemůže zastavit. Ty taky ale nikomu a ničemu zastavovat nechceš. Užší střih boty, svršek vyztužený kevlarem, fantastická vnímavost, okamžitá reakce, podešev s agresivním dezénem a příměsí grafénu.

Užší střih svršku posouvá tuto střelu do kategorie rychlých, tempových nebo závodních krosovek..krosovek až masrastovek. Pevný a prodyšný materiál je ve špičce a patě vyztužen kevlarem, na který navazuje přehýbaná obsázka kolem celého obvodu boty. Od spodní hrany podešve až po šněrování je na svršek laminována termoplastická síť, která vyztužuje celý svršek a zajišťuje stabilnější vedení v těžkých traverzech. Pevné šněrování a jazyk přetažený kevlarem jistě, ale citlivě fixuje botu na nártu. V patní části svršku jsou průřezy na uchycení kotníkového návleku, který je součástí balení!

Mezipodešev se sklonem 4 mm je kompletně schována v lůžky vysoké šály podešve. Směs mezipodešve poskytuje fantastickou propriocepci, díky které bota přesně reaguje na probíhaný terén. Pro ochranu chodidel před proražením podešve je zde vložen tenký polymerový díl, meta-plate.

Hlavním benefitem podešve je příměs grafénu, který povyšuje funkční vlastnosti pryže, nabízí vetší flexibilitu, vyšší odolnost a otěruvzdornost. Díky 8mm vysokým špuntům vás tahle bota vyhrabe z hlubokého bláta nebo těžkého sněhu, ale překvapivě nabízí také parádní stabilitu a dynamiku při delších přebězích po tvrdém povrchu. Přední část podešve je přetažena až na špičku svršku a zásadně zvyšuje odolnost okopu a celé špičky.

Využití: 90% trail, 10% silnice. Výkonnostní krosovka, lahůdka pro všechny fajnšmejkry. Prémiová záležitost pro překážkové běhy, orienťák,…