..mějte pěkný den!
Značka: Lowe Alpine

Lowe Alpine Lightflite 5 - lagoon

495 Kč 550 Kč Sleva 10 %
Skladem (1 ks)

- určení: trail running, nordic walking, aktivní turistika

- objem kapes: 5 litrů

- hmotnost: 0,170 kg

- doživotní záruka

Kategorie: Batohy, vesty, ledvinky
Záruka: doživotní

LOWE ALPINE LIGHTFLITE 5

Lehoulinká a jednoduchá běžecká ledvinka, která vám prostě bude dělat radost. Proč? Protože do třech kapsiček zajištěných zipem dáte asi vše co potřebujete pro kratší výběhy. Doklady, klíče, tyčinky, čelovku, větrovku, rukavice, čepici, radost!..coooo?..okéj tak tu si nechte na mysli, ale opět můžete využít stahovacího pavouka. Takže pevné věci do kapsiček, větrovku nebo tričko na převlečení, pokud se mi už dovnitř nevejde, pod pavučinu. Lehké, jednoduché, praktické.

Dobře vypolstrovaná vnitřní strana má za úkol odvádět pot od zad, zlepšovat komfort při aktivním pohybu a zároveň nijak nedráždit pokožku při propocení. Čemu se nelze ubránit u žádné vesty nebo batůžku jakéhokoli výrobce, je drobné žmolkování povrch oděvu, které se časem může objevit na místě styku. Tady ale prostě nejsme kouzelníci a šamani v jednom, jelikož fyzice a chemii prostě neporučíme.

Naopak co nejvíce oceňujeme u Lowe Alpine je pozáruční servis v rámci doživotní garance výrobku a skvělé zpracování..jelikož v Lowe Alpine vyrábějí pouze batohy, ledvinky a k tomu potřebné doplňky..a prostě sakra dobře. Garantujeme spokojenost!

Variantu bežecké ledvinky Lowe Alpine včetně láhve na vodu naleznete zde