..mějte pěkný den!
Značka: Ferrino

Ferrino X-Track 15

1 611 Kč 1 790 Kč Sleva 10 %
Skladem (2 ks)

- ultralehký běžecký batoh

- hmotnost 280 gr.

- materiál Ripstop

- prodloužená záruka 3 roky

Kategorie: Batohy, vesty, ledvinky
Záruka: 3 roky

FERRINO X-TRACK 15

Už tak oblíbený běžecký batoh od Ferrino prošel inovací, která jej posunula zase o level výše mezi objemovými batohy na běh nebo aktivní turistiku. Co zůstalo a dělá z něj doslova "must have product", je použitý materiál -  v tomto případě odlehčený, ale stále pevný Ripstop Nylon /při natrhnutí se dírka nezvětšuje/ a střih batohu podpořený skvělým, opakuji skvělým, skvělým, skvělým bederním pásem k lepší fixaci k tělu. Což vždy rozhoduje o tom, zda je batoh použitelný i k běhu. 

Navíc chytré využití umístění dvou opravdu rozměrných kapes na bederáčku naznačuje, že tady se ve výrobě přemýšlelo. Za mě - pokud je tady možnost, tak do bederáku vždy nacpat kapsičku na nejnutnější věci. Praktická prkotina na kterou se někdy úplně kašle.

Na ramenních popruzích najdeme skoro povinnou kapsu na láhev či termosku. Zde gumovými stahováky láhev vždy bezpečně zajistíme proti vypadnutí. Samozřejmě v případě použití vodního vaku v zádové části batohu, můžeme přední kapsy, namísto láhve, využít na větrovku, rukavice, gely, čepici..

Těch nabízených necelých patnáct litrů objemu nabízí hlavní kapsa batohu na zádech. Poutko a zvlášť přihrádka odděluje vodní vak od všeho ostatního, co zde nacpete. A že se tam toho vejde. Zde se počítá, že uživatel už opravdu se sebou ponese více výbavy nebo třeba věci na převlečení v případě promočení, než jen povinnou výbavu na dlouhé závody. 

Veeeelkou výhodou je dále skladnost batohu. Fakt není problém, třeba v případě cestování, zabalit batoh do ruličky a vměstnat jej do většího zavazadla. Nezabere téměř vůbec nic prostoru a s 280 gr. ani nepřitíží.

Stahovací poutka na hole a kompresní stahováky ke zmenšení objemu v případě, že batoh nemáme zcela naplněn, najdeme na vnější straně.  Stejně tak logicky i značné množství reflexních prvků.