..mějte pěkný den!
Značka: Grivel

Grivel Ran Light

891 Kč 990 Kč Sleva 10 %
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Skladem (1 ks) Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta:

- běžecké nesmeky

silikonové pásky, ocelové řetízky a hroty

- hmotnost 299 g (pár velikosti M)

- 10 ocelových hrotů s antikorozní úpravou

- dostupné ve vel. S, M, L, XL

Kategorie: Nesmeky
Záruka: 2 roky

GRIVEL RAN LIGHT

Deset hrotů, které opravdu mohou zachránit váš život! No abychom zase moc nepřeháněli - život třeba néé, ale pokud nemáte úmyslně extra suprově navýšenou úrazovou pojistku a snažíte se vyhýbat možným zraněním i na kopcích, tak tyto nesmeky jsou fakt fajn parťák a pomocník!

Velmi odlehčená varianta modelu Grivel Ran. Lehčí řemínky, měkčí silikonová guma na obvodu, ohebná konstrukce a menší hroty splní vše co potřebujete a očekáváte od ryze běžeckých nesmeků, popř. typu na aktivní turistiku. Můžete nazouvat jak na trekové pevné botky, tak hlavně i na bežecké s odlehčeným svrškem. Díky změkčené silikonové gumě by právě nemělo docházet k nepříjemným tlaků v oblasti nártu. Jednoduché nazouvání a zajištění pomocí pásku na suchý zip zlepší manipulaci v kopci, kde budete balancovat na jedné nožce a se zmrzlýma prstama. 

Vzhledem k tomu, že každá z bot je jiná jak tvarově tak i značením velikostí, doporučuje se při výběru nesmeků zkoušet přímo na daný typ boty. K výběru částečně pomůže i velikostní tabulka:

vel. S - EUR 38-40 , vel. M - EUR 40-42, vel. L - 42-44, vel. XL - 44-47