..mějte pěkný den!

nE-Shop

Proč nE-Shop?

Prodej u nás bereme něco jako vztah..on to vlastně i tak nějak po právní stránce vztah obchodní je. Každopádně jakýkoli vztah v civilizované společnosti povětšinou vzniká pozdravem, pohledem do očí, někdy i podáním ruky - a to jsou třeba hodnoty, které my v TobiSportu stále řadíme hodně vysoko a uznáváme. Proto i tohle je asi ta nejlepší vstupní brána do našeho vztahu. Je to skoro ta nejvíce nejvzrušující část vztahu..nikdy nevíte kdo se vám objeví na cestě životem, stejně jako ve dveřích. A i ten pozdrav a první pohled opravdu dokáže napovědět hodně.. Okéj.

Dále samotné poznávání, zjišťování, objevování co vlastně první po druhém a druhý po prvním chce a co očekává. Co má rád, co rád dělá, jaké má požadavky a co je vlastně ve výsledku i schopen za to dát ze sebe. Je to možná i trošku hra na upřímnost - pokud já z drhého nezjistím co přesně požaduje, nikdy mu nemohu nabídnout přesně to co by mu nejvíce vyhovovalo. Samozřejmě někdy je výběr zjednodušen, jelikož účastník vztahu ví přesně, co chce - pak už je postup daný - my víme, co a jak mu můžeme nabídnout..a rozhodnutí je na něm samotném.

Taky my můžeme po prvotním oťukávání začít nabízet ze sebe, zkoušet zaujmout možná se i trošku do jisté míry předvádět, aby dotyčný pocítil, že i nám na vztahu záleží..že nám není lhostejný..že jsme opravdu rádi za setkání..a jsme shopni společně nacházet malé cestičky vedoucí ke spokojenosti. Zase hra? Tentokráte spíše uvědomění si, že opravdu i cesta může být cíl. K čemu mi bude vztah u kterého jsem nebyl osobně, když se vyvíjel? No ke spokojenosti asi né. Princi tady máš automaticky za ženu naši princeznu, kterou ti dáváme jako bonus k našemu zámku, který jsi si vyválčil! dík.

..ovšem né každý vztah ihned skončí sňatkem..naštěstííí - to bychom měli všechno až moc jednoduché. Ale i takové konce nám k něčemu slouží..vděk, pokora, zkušenost, poučení, radost z maličkostí..a možná i mnohem více je to co nás zase posune dál. Nikde není psáno, že pokud nám nevyšel vztah ihned napoprvé, nemůže se tak stát hned příště..a třeba ještě dnes, třeba zítra..a možná s tím stejným člověkem i když tentokráte jsem nebyli ani jeden "úspěšní"! Ale co je vlastě ten úspěch? Vztah není pouze o penězích a tak hledáme naplnění v tom všem o co jsme se pokoušeli, ale pro tentokráte prostě nevyšlo.

A právě proto a je jedno jestli se dnes vše podařilo nebo ne, rozcházíme se v dobrém na jedné i druhé straně. S radou, s doporučením, s díkem, s úsměvem..abychom příště mohli navázat zase tam, kde jsme dnes, ať už úspěšně nebo neúspěšně, skončili. Konec je jen začátek zase něčeho nového, jiného, nepředvídatelného..jako když se otevřou dveře a my nevíme, kdo za nimi stojí..

Těšíme se na shledanou!

1 položek celkem