..mějte pěkný den!
Značka: BodyRub

BodyRub Spray

399 Kč 420 Kč Sleva 5 %
Momentálně nedostupné

- extra silný masážní prostředek ve formě spreje

- ideální i pro akutní bolest kloubů a svalů

- díky složení rychlý nástup účinku

- vhodné i pod tejpy

- vyrobeno v Kanadě

- 118 gr.

Kategorie: E-shop
Záruka: 2 roky

BODYRUB SPRAY

"Nejsilnější masážní a regenerační přípravek, který můžete v ČR získat bez lékařského předpisu," Takto mi byl představen BodyRub, když jsem jej poprvé pocítil v relaxačním stanu při horském maratonu v Jeseníkách..hned tedy po tom, co jsem se probudil z komatu způsobené extrémním vykřečováním nohou.

Hot and Cold znamená hřejivý a chladivý efekt v jedné aplikaci. A to díky složení, které ať nezdržujeme, přikládáme níže. Náběh a uvolňující efekt je extra urychlen formou aplikace sprejem, kdy se látky do pokožky dostanou opravdu hned! A ještě k tomu bezkontaktně, aby nedocházelo k následnému zanesení do sliznice nebo podobně..což se u přípravků, které musíme vmasírovat, může lehce stát. Tekutá forma se do pokožky dostane i přes chlupaté nohy, na rozdíl od varianty BodyRub Stick.

BodyRub dokáže také připravit svaly na vysokou zátěž okamžitým prokrvením a může tak i zabránit způsobení zraněníZkracuje dobu regenerace a je takto opravdu ideální pro etapové závody nebo vysokozátěžové tréninkové období. 

Extra rychlý, extra silný, extra drsný..extra uvolňující.

 

Methylsalicylát

Řadí se mezi nesteroidní antirevmatika, která se používají při léčbě revmatismů a potíží pohybového aparátu. Lokálně hloubkově prokrvuje a zmírňuje zánětlivé procesy. Využívá se k tlumení bolesti svalů, bolesti kloubů a bolestí spojených s artritidou, podlitinami, pohmožděninami. Je vhodný při svalových křečích, k potlačení pocitu ztuhlosti a k regeneraci namožených svalů.

Mentol

Svým účinkem vytváří chladivý pocit a brání tak organismu reagovat na bolestivé podněty. Má tedy znecitlivující účinky a tlumí bolest. Způsobuje však i místní prokrvení svalů a může tedy přinášet i pocit tepla. Poskytuje úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů.

Glukosamin

Pomocník při zmírňování zánětu a bolesti kloubů, kloubních pouzder a šlach. Pozitivně ovlivňuje kloubní chrupavku, kosti a vazivo. Využívá se v léčbě revmatoidní artritidy a osteoartrózy. Chrání klouby a šlachy před úrazem při přetížení.

 

S tuhým Deo Stick od BodyRub můžete porovnat zde