..mějte pěkný den!
Značka: Silva

Silva Strive Light 5, M/L

2 092 Kč 2 299 Kč Sleva 9 %
Na dotaz (1 ks)

Běžecká vesta o objemu 5l

Reflexní prvky

Součásti balení 2 x SoftFlask Silva

Obvod hrudi: 92 - 109cm, vel. M/L

Kategorie: Batohy, vesty, ledvinky
Záruka: 2 roky

SILVA STRIVE LIGHT 5

Pokud nejste super extra nároční nebo rozmazlení běžci a postačí vám na výběh pobrat doklady, klíče, mobil, větrovku, tričko, čelovku, rukavice, tyčinky, gely, vodu a rozum, vejdete se v pohodě i do této lehoučké běžecké vesty od výrobce Silva o objemu 5 litrů.

Součástí vesty jsou i dvě soft flasky o objemech 240ml. Pokud upřednostňujete vodní vak ve vestě, můžete tyto kapsy poté využít jako úložní prostor..např. větrovku do jedné sbalíte úplně v pohodě. Jedna kapsa se zipem je s praktickou voděodolnou úpravou - ideální pro doklady popř. mobil. Další kapsy můžete využít dle libosti.

Použitý prodyšný materiál se bude snažit co nejvíce odvádět pot od vašeho těla, které se zaslouží v Silvě pořádně potit. Díky lehkosti vesty a skvělému střihu ani nepocítíte, že si na svých zádech nesete výbavu, se kterou byste měli zvládnout i náročnější tréning či závod. Pro pozdní či brzké výběhy je zde dostatek reflexních prvků, což z praxe každý usoudí, že je věc, která by měla být povinnou součástí každé vnější vrstvy oblečení..nebo ostatního vybavení. Obrovská pochvala!

Silva Strive Light 5 naživo zde