..mějte pěkný den!
Značka: Lowe Alpine

Lowe Alpine Aeon ND 16 - anthracite

2 280 Kč 2 590 Kč Sleva 12 %
Skladem (1 ks)

- univerzál, unikát, unicorn

- objem: 16 litrů

- hmotnost: 0,77 kg

- doživotní záruka

- pláštěnka na batoh je součástí

Kategorie: Batohy, vesty, ledvinky
Záruka: doživotní

LOWE ALPINE AEON ND16

Neexistuje dokonalý výrobek! Prostě ne!! NE!!! A právě o to více miluji, když se něco k té dokonalosti opravdu, opravdu přiblíží..jen tak nejvíce blízko, jak jen se dá. Skoro úplně! Blíže Bože to už nejde. Pak už by to byl zázrak, ráj, sci-fi, nesmysl, výmysl..seznamte se s AEONem!

Né vyloženě dámský batoh pro aktivní pohyb, který se odlišuje od klasické verze AEONu kratší délkou zad a to 36 - 46cm. Dokonale sedne tedy spíše osobám menšího vzrůstu. 

Asi na první pohled se každý diví, co může batoh o takovém objemu dělat v sekci "běžecké batohy"! Na první dotek už možná trochu tušit bude, na první vyzkoušení už pochopí. AEON dokáže být tak flexibilní, jak jen dokáže být jeho uživatel.

Všechny ty použité technologie jako popruhy Flexion, zádový systém AirContour nebo Multi-Lock upínání jsou pro mě pouze fráze a slova, dokud je nevyzkouším v praxi. Jenže tady se vám opravdu chce přemýšlet, jak na tohle všechno výrobci přišli?! Jedno velké tajemství...praxíííí! Ano tento batoh musel být zkonstruován někým, kdo prostě chtěl univerzální batoh na běh, turistiku, kolo, ferraty a volný čas. A ono se mu to povedlo!

Bederní pás s kapsičkami na nejnutnější věci, které potřebuji mít po ruce, výškově nastavitelné prsní popruhy a taky výškově nastavitelný zádový systém - to je to kouzlo skvělého usazení a obepnutí i poměrně velkého batohu na tělo. Pokud vše dopnu, upnu, zapnu, jak si tělo přeje a žádá, můžu valit z kopce s naplněným batohem a ten drží jak hřebíkem přibitý k zádům.

Přes vypolstrovaná a odvětraná záda ty hřebíky ani necítím. Stejně tak ani ostřejší hrany termosky nebo hroty nesmeků uvnitř batohu. Toho prostoru uvnitř hlavní kapsy je opravdu požehnaně a tak se můžete rozmazlovat co všechno nabalíte, ale samozřejmě s vědomím, že vše si ponesete. Bočními kompresními popruhy postahujete a upravíte batoh podle naplnění. Vně upnete běžecké hole, doplníte hydrovak a..a..a..a užívejte! Pro to si myslím, že AEON byl vyroben!

Co taky oceňujeme u Lowe Alpine je pozáruční servis v rámci doživotní garance výrobku a skvělé zpracování..jelikož v Lowe Alpine vyrábějí pouze batohy, ledvinky a k tomu potřebné doplňky..a prostě sakra dobře. Garantujeme spokojenost!

Klasickou verzi AEON 18 s délkou zad 41 - 51 cm naleznete zde