..mějte pěkný den!
Značka: INOV-8

INOV-8 Race Elite Vest 4

1 902 Kč 2 090 Kč Sleva 9 %
Skladem (1 ks)

- lehká běžecká vesta

- váha 210 gr.

- objem 4 litry v hlavní komoře

- stahovaní ve třech rovinách

- 2 láhve /2 x 500ml/ součástí

Kategorie: Batohy, vesty, ledvinky
Záruka: 2 roky

INOV-8 RACE ELITE VEST 4

Veterán na naší prodejně v sekci běžecké vesty. Ještě když všichni běhali i v trailu v silničkách, protože tehdy se prostě krosovky "nenosily", čelovky vážily půl kila a Radegast ještě chutnal jako pivo, jsme už od Inov-8 tahali do kopců předchůdce současné Race Elite a to Race Ultra Vest. Skvěle padnoucí vestička nemá opravdu ani gram navíc a přesto poberete opravdu to nejnutnější, co je potřeba.

Žádné zipy, žádné sucháče, díky maximálně elastickému materiálu vesta dokonale obepíná tělo a nemůže tak dojít k samovolnému vypadnutí ať už z velké kapsy na zádech, tak ani z malých na ramenních popruzích, které jsou vhodné na gely či tyčinky. Dvě přední kapsy vyplníte buď lahvemi o objemu 2 x 500ml, které jsou v tomto případě součásti balení nebo při použití vodního vaku na zádech, vycpete kapsy klidně větrovkou nebo běžeckými nesmeky. 

Popruhy na bocích a na hrudi slouží k pevnějšímu dopnutí vesty k tělu. Není pak třeba řešit velikost vesty a proto je dodávána klasicky v jedné velikosti UNI.

Reflexní loga a píšťalka jako nezbytná součást povinné výbavy vestičky.

Stejně tak i nezbytná poutka pro uchycení holí nebo stahovací pavouk na zádové částí vesty Race Elite Vest - pokud se mi větrovka nevleze už ani do přední nebo zadní kapsičky, jednoduše stáhnu a pevně připevním pavoukem.