..mějte pěkný den!
Značka: Grivel

Grivel Mountain Runner Slim 7

1 881 Kč 2 090 Kč Sleva 10 %
Momentálně nedostupné

superlehký batoh s váhou 267 gr.

- objem 7 litrů

- vyvinutý pro trailové běhy a extrémní závody

- kompatibilní s vodním vakem

Kategorie: Batohy, vesty, ledvinky
Záruka: 2 roky

GRIVEL MOUNTAIN RUNNER SLIM 7

Když začali frantíci z Grivelu šťourat do běžeckých vest, hned se snažili zapracovat na co nejnižší váze výrobků. A tohle je jejich "resumé" titěrné práce s použitým materiálem. Těch 267 gr. je opravdu prostě jen druhá kůže s kapsičkami a pár zipy, kde díky elastickému materiálu se vesta dokonale přizpůsobí vaší postavě. Záda jsou maximálně prodyšné, díky mesh úpravě. Varianta Slim bude více vyhovovat postavám menšího nebo hubenějšího vzrůstu.

Ramenní popruhy jsou na obou stranách výškově nastavitelné pomocí suchého zipu. Není tedy třeba volit mezi různými variantami pro různé typy postavy. Stejně tak s prsními popruhy můžete rejdit nahoru a dolů dle potřeby. Čtyři kapsy na přední části, kdy tyčinku, telefon, láhev s vodou nebo prostě jen kapesníček máte hned po ruce plus dvě větší zádové jsou úplně dostačující. Někde je zipek, někde stahováky, takže se nemusíte obávat vypadnutí ani v krkolomnějších situacích.

Dvě kapsy na soft flasky na popruzích nebo klasická úprava na vodní vak zajistí přísun tekutin během výkonu. Praktický je vždy gumový pavouk na zadní částí vesty Grivel - pokud se mi větrovka nevleze už ani do přední nebo zadní kapsičky, jednoduše stáhnu a pevně připevním pavoukem.

Reflexní prvky a praktická píšťalka je už nezbytná a povinná výbava.

Pro postavy běžného vzrůstu je vhodnější varianta Grivel Mountain Runner Light