..mějte pěkný den!
Značka: Grivel

Grivel Mountain Runner 12l

2 084 Kč 2 290 Kč Sleva 9 %
Momentálně nedostupné

- batoh s váhou 510 gr.

- objem 12 litrů

- vyvinutý pro trailové běhy a extrémní závody

- kompatibilní s vodním vakem

Kategorie: Batohy, vesty, ledvinky
Záruka: 2 roky

GRIVEL MOUNTAIN RUNNER 12 L

Plánujete si proběhnout Tor des Géants, jiný několikadenní vytrvalostní závod nebo jen prostě potřebujete mít těch věcí u sebe při běhu trošku více? Tak pak na vás myslí Grivel s tímto dvanáctilitrákem..možná teď budete myslet už i vy na něj!

Jednoduše, ale prakticky je řešeno nastavení jak ramenních tak i postranních popruhů. Pomocí suchého zipu si můžete doslova navymýšlet v jaké pozici nastavení hodláte vestu mít. Poté si k tomu výškově dolaďte i prsní popruhy, zacvakněte a můžete točit salta nebo válet sudy z Lysé hory až na Papežov a když se dole z toho zážitku proberete, Mountain Runner bude stále pevně na vašich zádech.

Snad z něj nevytratíte ani mobil, tyčinky, soft flasky, gely, nesmeky, magnésko, rukavice, doklady, tričko, větrovku a to díky, zipům, sucháčům a plastovým stahovákům. Můžete využít fakt prostornou kapsu na zádech nebo množství /opravdu množství prostorných/ kapes po boku nebo v přední části. Praktický je vždy gumový pavouk na zadní částí vesty Grivel - pokud se mi větrovka nevleze už ani do přední nebo zadní kapsičky, jednoduše stáhnu a pevně připevním pavoukem.

Reflexní prvky a praktická píšťalka je už nezbytná a povinná výbava.

Mimochodem co je zač ten Tor des Géants?..vytrvalostní závod v italském Valle d´Aosta..330km..25 horských průsmyků přes 2000 metrů, 30 alpských jezer a 2 přírodní parky..převýšení cca. 24 000m..nejrychlejší žena umí za 85hod, chlapík za 68hod..ale fakt závisí na počasí.

Menší a lehčí variantu Grivel Mountain Runner Light 5L naleznete zde